| Vichtory a întrebat:

Cum pot sa-mi indeplinesc dorintele?sad

Răspuns Câştigător
| AAlinaaa a răspuns:

O prietena de-a mea mi-a spus despre un documentar in care te invata sa iti implinesti 'dorintele'. Tu trebuie doar sa te gandesti in fiecare zi la acea dorinta a ta, sa fii in fiecare zi cu gandul acolo si probabil peste ceva mai mult timp. o sa se indeplinesca.Acum depinde si ce dorinta.

| Vichtory explică (pentru AAlinaaa):

Pai nu sunt unele mari, imposibile.

| AAlinaaa a răspuns (pentru Vichtory):

Atunci daca iti doresti cu adevarat sa ti se implineasca si te gandesti mereu acolo in fiecare zi o sa ti se indeplineasca.MULT SUCCES!

10 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Pai poti incepe cu unele mici..pana reusesti la cele mai mari:*
si multe multe incredere in tine si speranta

bafta :*

| NoSens a răspuns:

Trebuie sa crezi in ele sa crezi ca odata sigur se vor implini cu multa rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu lampa lui Aladin

| eutunoilafilm a răspuns:

Cauta lampa fermecata si freaco pana iese duhul. Apoi el va zice "Iti voi indeplini trei dorinte". Si gata s-a rezolvat.
Bafta la cautat!laughingrolling on the floor

| eutunoilafilm a răspuns:

Da smechera aia cu pestisoru fermecat.

| DascaluViorel a răspuns:

Cum a spus si "eutunoilafilm" faza cu lamba mai sunt si alte alternative de exemplu pestisoru fermecat sau, sa fi nepotul lu basescu sau sa te apuci de furat laughing) glumesc

| sandramaria20 a răspuns:

Cand ai o geana pe obraz ia-o si pune-ti-o intre degetul aratator si cel mare apoi inchizi ochi iti pui dorinta si ti degetele cu geana apoi dupa ce ti-ai pus dorinta ghiceste pe ce deget ramane geana, daca ai ghicit corect doribta se va indeplini daca nu...
sau mai usor cand ai o geana pe obraz ghiceste pe ce obraz e daca ai ghicit o iei (te uiti in oglinda sau iti spune cineva pe ce loc e) si iti pui dorinta si apoi pui geana sub bluza sau maiou sau tricou sau orice! Succes!

| superady98 a răspuns:

Ii scrii scrisoare lui Mos Craciun cum ca ai vrea sa vorbesti cu Zana Maseluta sa-ti scoata toti dintii pentru Lampa lui Aladin pentru ca duhul sa vorbeasca cu Peter Pan sa-ti aduca ce vrei tu rolling on the floor)))