| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii la liceu in Spania? Ma refer acolo cum ii cu profilele? Stiti ce profile sunt acolo? Daca stie cineva mai multe despre liceele din Spania sa imi trimita un mesaj privat! Mersiii! happy

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cum e și la noi

| BloomBut a răspuns:

Buna,poate iti raspund cu intarziere si nu iti mai sunt de folos informatiile happy dar totusi vreau sa te informez.Ai liceul ar fi clasa a11a si a 12 numit bachillerato.Au diferite profiluri, ca si in Romania.Dar te sfatuiesc ca daca intr-adevar vrei sa faci liceul in Spania ..ai de invatat foarte mult si nu exagerez happy