| danyka99 a întrebat:

Vreau si eu macar 10 profile de liceu da? dar sa-mi spuneti si liceele la care sunt profilele va rog frumos...

Răspuns Câştigător
| MihaiSDK a răspuns:

Depinde la ce vrei sa optezi si unde! Nu fiecare avem aceeasi gusturi! Profile de liceeuri sunt multe! Daca vrei profile de licee poti sa-ti alegi de aici http://www.admitereliceu.ro/alege-liceul#

5 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

In ce oras? Real sa uman? Intreaba pe cineva care stie, sau asteapta brosura. Si eu am asteptat-o anul trecut si a venit foarte tarziu. Deciintreaba pe cinava.

| MitroKta a răspuns:

Nu cred ca te ajuta asa. Cere de la cineva din an mai mare ca trebuie sa ai, nu se poate; inainte de inscrierea oficiala, scoala da o brosura cu scolile si liceele din oras/judet. Acolo ai de unde alege.
Ca asa, noi nu stim de unde esti; cu ce te-am auta daca tu esti din constanta si noi iti dam licee din baia mare?
Fa cum ti-am spus. Daca nu, mai astepti putin pana iti da scoala brosura ta.

| danyka99 explică (pentru MitroKta):

Vreau din tg-jiu

| MitroKta a răspuns (pentru danyka99):

Pai mai departe de atat nu pot sa te ajut. Eu sunt din judetul arges, habar n-am ce licee sunt in tg jiu. Te-am ajutat cum am putut.

| justgabriela a răspuns:

Sunt doar 4 profiluri la liceele teoretice:
FILOLOGIE
STIINTE SOCIALE
STIINTE ALE NATURII
MATE INFO.
Te sfatuiesc sa mergi la un liceu teoretic, dar daca alegi un grup scolar sau un liceu cu specialitate, nu te pot ajuta prea mult, aici difera de la liceu la liceu si de la oras la oras. cauta pe internet in functie de orasul tau!
Mult succes numai bine!