| AdaElla a întrebat:

stie cineva cu ce medii se intra la liceele din orasul bacau si ce profile are fiecare liceu? multu. dau funda.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur iti pot spune ca, chiar daca sigur nu se gasesc licee cu profilul acestei sectiuni, sigur tot nu vei scapa de " Dragoste si Sex", indiferent de profilul liceului.

| AdaElla explică:

Am postat intrebarea la acesta categorie deoarece este mai accesata, nu pentru ca as fi interesata de acest ''profil''.winking