| deenimariee a întrebat:

Cum pot deveni actrita? Adica trebui sa astept pana cand voi da la liceul de actorie? Am doar 11 ani, trebui sa mai astept cativa ani nu? Sau pot sa joc in filme de mica?

Please si repede un raspuns!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Repede-repede spă nu pierzi vreun rol.
Spune-le părinților să te ducă la castingurile ce se mai fac din când în când pentru diferite roluri (publicitate-reclamă). Dacă cineva observă că "promiți" ai putea prinde și alte roluri.

2 răspunsuri:
| Mt34 a răspuns:

Așteaptă încă 7 ani și vei putea juca și în alte filme, dacă înțelegeți ce zic. happy

| Jwjai a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa joci poți juca în filme Disney dând audiție la comun mai ales în orașul lor angeles