| Diana006 a întrebat:

Cum pot deveni vedeta? Vedeta in adevaratul sens al cuvantului, adica la Hollywood, in USA. Talent am, nu spun eu asta, aproape toata lumea care ma cunoaste mi-a zis ca am o voce frumoasa. Sunt cat de cat frumoasa, asta e o poza cu mine https://www.facebook.com/....../photo.php In legatura cu dinti mei din fata am purtat aparat si acu sunt drepti. Poza nu e de mult, deci nu m-am schimbat. O sa fac lecti de canto si vreau sa iau si lecti de actorie.

P.S. Bani nu sunt o problema.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| necdannec a răspuns:

Mergi si gaseste un impresar bun. Participa la un concurs international, daca esti cu adevarat bun(a) cineva cu siguranta te va remarca...