| Valyasdfg a întrebat:

Cum pot găsi locuri de munca in Spania dar să nu fie țeapă?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Fara teapa, gasesti numai pe portalul Eures -Romania --- cauta in cele cele 17 pagini de oferte active din link-ul http://eures.anofm.ro/
La pagina 13 vei gasi 2 firme spaniole care angajeaza necalificati la cules capsuni( fa un clik pe oferta pentru detalii). La pagina 15 vei gasi o alta firma care angajeaza operator centrale electrice/biogaz.

| Valyasdfg explică (pentru alessia5158):

Am găsit, dau pe oferta și nu apare nimic

| alessia5158 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Fa un click pe oferta din tara respectiva -- in josul paginii vor apare detalii precum : localitatea,firma, numar de posturi,descriere post,cerinte, limbi straine, salariu, alte beneficii, durata contract si mod de aplicare.