| marina2908 a întrebat:

Cum sa devin actrita?

3 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Simplu faci facultatea de actorie dar o sa-ti fie foarte greu pe parcursul facultatii nu neaparat din cauza materiilor, limba si literatu roman, limbi straine etc dar si a costurilor care sunt foarte marikiss

| kindness a răspuns:

Eu o sa fac facultatea de actorie! asta e singura posibilitate! sau daca inca nu esti la liceu, ca liceu ai putea alege un liceu de actorie si apoi o facultate de actorie! succes

| Biscotte a răspuns:

Pai fa facultatea de actorie, alta solutie nu cred ca ehappy...