| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa fac și eu curs Eurocor prin corespondenta de terapii naturiste sau de psihologie pentru a avea cunoștințe în sănătate ..costa cam 20 mil in total și e cam 90 de lei pe lună,in rate, caietul de curs prin corespondenta, cum pot sa îmi conving părinții să fie de acord și să mă lase? Credeți că e mult? Cum as putea strânge bani pentru așa ceva și în cat timp?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cum pot sa îmi conving părinții" - câți ani ai Avaloh?

| sierra1 a răspuns:

De fapt ești cel de la Liceul Teoretic "Marin Coman" din Galați?