| AdinaCrissa a întrebat:

Cum stii daca saruti bine?:-s

Răspuns Câştigător
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Pai simplu: daca ai buze si lasi totul sa decurga de la sine atunci e imposibil sa nu saruti bine. Niciodata nu am inteles cum cineva nu poate sa sarute bine (de fapt era din motiv ca se chinuia prea mult sa fie ca in filme si sa se lase prostit de c*catul de la tv unde mai zice cate o desteapta sau destept cum sa saruti bine sau ca nu stiu cine nu saruta bine). Nu exista asa ceva.

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca celui sarutat ii place, ai facut-o f bine.

| MistikkGirl a răspuns:

Daca persoanei cu care saruti mai vrea, sau ii place apoi, la sigur saruti bine... big grin big grin

| VladConstantin20 a răspuns:

Sarutul este un semn de afectiune fata de cealalta persoana,nu conteaza daca saruti bine sau nu,conteaza sa-i placa partenerului, astfel dandu-si seama ca il iubesti. Daca e sa o luam cum spui tu, iti dai seama daca ii place persoanei respective happy.

| trustbogdan a răspuns:

Faci un turneu. 100 de baieti la intamplare si ii saruti, iar la sfarsit ii pui sa-ti dea o nota. 100 sa fie marja de eroare cat mai mica.oh go on Faci media si afli raspunsul. Simplu nu? laughing Doamne ce intrebari aveti.

| emokyda98 a răspuns:

Pai...gandeshtet cati iubiti ai avut pana acum si gandeshtete ce spuneau despre felul cum saruti:*

| EuAlaStrain a răspuns:

Si mai spuneai ca ti se par enervante intrebarile stupide si ca gandesti ft matur no talking. se vede

| BlaBla_1772 a răspuns:

Ai 14 ani si ai primult tau prieten nu? bine era o gluma. De obicei partenerul iti da de inteles happy, stai lin daca nu ii convine ceva iti zice pe fata + ca nu exista reteta sarutului, poti chiar tu sa inventezi un mod de a saruta happy

| deutszaa123 a răspuns:

Pff. maii, totul vine de la sine. lasa'l pe el sa faac primul pass