| alin_9163 a întrebat:

Intr-o relatie de cuplu conteaza foarte mult sa stii sa saruti?

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Nu neaparat, eu una consider ca daca tu nu stii sa saruti, te vei da dupa partenera, iti va arata ea cum ii place. Nu sarutul conteaza f mult, ci respectul, comunicarea si multe altele. Bafta happy

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu neaparat, mai ales ca nu exista retete de sarutat bine. Cuplurile isi gasesc incet-incet un ritm propriu care ii satisface pe ambii parteneri, invata impreuna.

| psiholoaga a răspuns:

Nu conteaza sa stii, conteaza sa fii deschis sa inveti. Si daca saruti nu stiu cati oameni, cand intri intr-o noua relatie, partenerul poate avea un alt stil, asa ca toata experienta anterioara va fi nula. Practic, iti modifici stilul la fiecare noua relatie, asa ca ce inseamna 'sa stii sa saruti'?

| borsec a răspuns:

Nu, nu conteaza daca sti sa saruti.

| beba a răspuns:

Nu, asta se invata in 2.Importanta este insa COMUNICAREA.happy

| Uana_5406 a răspuns:

Daca relatia chiar se bazeaza pe dragoste si respect, nu prea cred ca e asa important thinking

| Liana [] a răspuns:

Pai totusi, conteaza.Depinde daca partenerul are pretentii tongue De cele mai multe ori conteaza!winking

| lilia_2632 a răspuns:

Da.trebuie sa te apuci sa inveti...sarutul te duce in pat... el este vinovat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Contează să te respecți, restul se învață pe parcurs.
Pa, pa.

| bibuuu a răspuns:

Depinde de fiecare persoana...