| MeMonaIoana a întrebat:

CUm te poti lansa in industria fotomodelelor avand in vedere ca nu am nici portofoliu, nici vreau curs nici nimic

3 răspunsuri:
| misteryo2 a răspuns:

Sall si eu am facut casi tine Dar am avut curs daca vrei sa te bagi in industria fotomodelelor ia-ti rochi sau... altceva foarte la moda si sa arate bine bafta a stai despre curs cauta pe net cursuri de modeling unde stai

| Raphael a răspuns:

Cauta-l pe Columbeanu. Tocmai e liber...

| CristiMondialu a răspuns:

Fa-ti portofoliu si dal une agentii din orasul tau...eu te vor suna daca le v-a placea