| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati simti daca a'ti fata/baiat de primar? big grin

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Cum sa ma simt? Exat la fel cum ma simt si acum.Adica ca un om normal. Daca as fi fata de primar in nici un caz nu m-as considera superioara altora.Chiar daca tata ar fi primar nu as considera ca sunt mai tare decat alte persoane.De ex am o prietena foarte apropiat care e fiica primarului si chiar nu are un aer superior fata de noi, bine mai exagereaza un pic cu laudatul dar cred ca orice om normal ar face ca ea.Nu mi-ar fi rusine ca sunt fata primarului.Pana la urma degeaba esti fiica/fiul primarului daca nu simiti afectiunea parintilor fata de tine, degeaba iti cumpara tot ce vrei daca ei nu tin la tine asa ca nu m-as schimba chiar cu nimic.

13 răspunsuri:
| deeeeeebora a răspuns:

Asta depinde de la om la om...si primarul este un om la un nivel inalt, dar si medicii si altii pot fi mai sus.Plus ca sunt sute de oameni mai sus decat un primar.Nu cred ca m-as simti extraordinar mai sus, azi e primar maine e un simplu om.

| ATHOS a răspuns:

Mandru ca tatal meu este apreciat, iubit si respectat de catre comunitate!

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Fetele sau băieţii de primari sunt îngâmfaţi, fiţoşi, aroganţi, egoişti! NU toţi ţin să clarific! Ei cred că tatăl lor deţin putere şi avere, dar în ziua de azi numai contează asta! Deeeci, dacă aş fii fată de primar, aş fii eu însămi, nu voi uita de unde am plecat niciodată, şiiii da, trebuie recunoscut te simţi diferit :-)), asta până când te înjură unul / una, şi nu o să mai trebuiască să existe aşa numite fiţe!

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Lafellaughing)!
De ce ar fi ceva diferit? Pana la urma tata primeste titlul de primar, nu eu!
Ok, poate ca o sa mai vezi cate o baba ca intoarce capu dupa tine si zice :"uite aia e fi.sa primarului."
Dar in rest.nu as avea de ce sa ma simt altfelbatting eyelashes

| Serendipity17 a răspuns:

Mandra big grin sa ghicesc, esti? big grin

| WickedBoy a răspuns:

Am un coleg in clasa si se simte bine si nu e tratat altfel.In afara de faptul ca porecla lui e "primare"laughingnu ii zice nimeni nimic de genu:"ba tu esti baiatu la primar etc"happyFuditza?

Răspuns utilizator avertizat
| Eva9610 a răspuns:

Cum m-as simtii? thinking M-as simtii normal. Poate putin superioara fata de ceilaltihee hee Dar la cum sunt eu nu mi-as schimba comportamentul doar pentru ca tata e primar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea este adresata doarece tu ai rolul asta, daca nu ma insel.hee hee Intr-un fel m-as simtii ca un oarecare sa zicem "star" dar mult mai mic, oricum personalitatea mea nu mi-o poate schimba niciun "rol", as fi asa cum am fost si pana acum spontana si mai ales grijulie cu atributiile tatei si intr-un fel mi-ar facea placere sa joc intr-un rol pentru o zi de fata primarului deoarece as vrea sa fiu alaturi si de tata la servici pentru a recolta mai multe informatii despre aceasta meserie. Iar dezavantajele sunt atunci cand tata ar fi injurat pe la scoala din cauza unei gauri nereparate dintr-o strada a orasului.laughing

| Simona a răspuns:

Pai...ar trebui sa ma simt in vreun fel?hee hee

| madia a răspuns:

Daca ce?

| clauu a răspuns:

La fel si daca eram baiat de vanzator in piata straight face, trebuie sa ma simt high? laughing))

| madalynamadyy a răspuns:

Bbbbbiiiiinnnnnnnnnnneeeeeeeeeeee!