| anonim_4396 a întrebat:

Daca a'ti putea sa faceti viata amara cuiva.sau sa va razbunati intr'un fel pe un baiat.cum a'ti face? Fetele ce idei aveti sh baietii cam ce credeti ca ar fi mai potrivit sa fac un baiat intr-adevar sa suferebatting eyelashes. Mersi de ajutor :*

8 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Daca as putea sa fac viata amara a cuiva, nu as face`o. As cauta sa fiu eu din nou fericita, iar prin razbunare nu gasesti fericirea, doar iti manifesti frustrarile.

| alessyca a răspuns:

Poti sa apelezi la injurii si baiatielaughing dar sa nu ripostezetongue
indiferenta e cea mai buna arma sa-l tratezi ca si cum nu ar exista

| teodorus a răspuns:

Ii dai un pumn intre picioare... Crede-ma, ne doare tare tare!

| deia_9483 a răspuns:

Combnate cu cel mai bun prieten sau ingnoral total (eu le'am facut pe amandoua) sau inpacate cu el, fal sa fie topit dupa tine sa apoia dai cu flit

| sweetlips a răspuns:

Un Shut undeva unde doare la baieti! Iti spun, e o rezolvare fff buna!

| pisiC a răspuns:

Sa ai o relatie cu un prieten de`al lui apropiat si va intalalniti de fata cu el...rolling on the floor asa i-am si facut eu "fostului" si se oftika ff rau rolling on the floor
si fi indiferenta cu el...
o sa il doara ff tare devil...si o sa regretewinking
kiss t`puuup
succes`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Razbunarea e arma prostului. iar daca vrei sa faci rau inseamna ca esti un om rau.si stii? cine sapa groapa altuia...sau nu mor caii cand vor cainii.

| adnanax a răspuns:

Mey eu zic k indiferenta e cea mai buna solutie...razbunarea e arma prostului.scuze de expresie