| Loredana96 a întrebat:

cum ziua de azi? CE a'ti facut astazi? Cum a'ti sarbatorit?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Eu m-am trezit foarte devreme, trebuia sa dam olimpiada la biologie, insa datorita conditiilor meteo s-a anulat pentru. maine :( Nasol, iar trebuie sa ma gandesc daca sa merg pe jos sau sa iau transportul in comun, sau sa ii spun lui tata sa ma duca. Cand am aflat, m-am dus, am mancat, si am dormit foarte muuuult, pana pe la vroe 3 p.m M-am trezit si am stat la pc, am mai invatat si acum uite pe TPU. Ce sa sarbatoresc? Nu e si asta tot o zi? Iubirea mi-o exprim in fiecare zi, Dragobetele insa le ador:X E ziuaverisoarei mele de Dragobet, plus ca e sarbatore romaneasca:X

ps: poate ne ajuti si tu sa crestem cu un "like", poate chiar o sa gasesti interesanta pagina noastra. Iti ramanem recunoscatoare
http://www.facebook.com/pages/Love-is-the-answer/249648155091690

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Am fost la bar, am baut si am jucat biliard cu tovarasii.

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Pai sa vedem...am fost facut insesibil si dur de catre fetele pe care le cunosc pentru ca nu le-am urat La Multi Ani de Valentine's Day straight face, a trebuit sa suport zeci de intrebari de genul "Da' tu de ce nu ai pe nimeni" si multe alte stupizenii. E o porcarie Valentine's Day, daca esti indragostit, o arati in fiecare zi, nu e nevoie de o zi speciala.

| ComatoseWine a răspuns:

Am mancat,m-am uitat la tv,am dormit,mi-am facut un dus, chestii de indragostiti, nu?rolling on the floor.Eu sunt impotriva acestei sarbatori.Eu sunt cu Dragobetele:d

| Life4Fun a răspuns:

Pai ce am facut azi? Am frecat menta, ca in fiecare zi normala, caterinca maxima la scoala...cum spuneam o zi normala.

| Spider2Wolf a răspuns:

La mine a fost Forever Alone's Day! laughing Lore daca poti sa-mi lasi id-ul tau de messwinking, trm un mesaj cu el! Ms mult, sper ca nu te superi! happy