| maz a întrebat:

Cum vede acum Melania Medeleanu, retrospectiv, inceputurile ei in televiziune? Imi aduc aminte ca acea jumatate de ora de rebus imi lumina dupa-amiaza, din cauza dansei.

Răspuns Câştigător
melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

happy foarte multi cred ca inceputurile mele in televiziune au fost fie la rebus, fie la bingo. De fapt, aveam 15 ani cand am inceput sa lucrez in radio si 16 cand am debutat in televiziune cu o emisiune despre adolescenti. Imi amintesc cu drag de entuziasmul acelor zile. Eram un copil care abia astepta sa scape de la scoala sa se duca la televiziune, la joacahappy In joaca filmam, montam, luam interviuri, scriam... am invatat meserie jucandu-ma. E, cred, cel mai frumos fel de a invata. Asa ca nu pot decat sa zambesc, inca o data, amintindu-mihappy Multumesc pentru intoarcerea in copilarie...happy

2 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Era interesant tipul de emisiune, mai ales ca tinerii aveau nevoie de stimulente pentru a privi si alte genuri de emisiuni decat telenovelele care ne-au invadat dupa 1989! moderatorul prin prezenta lui face 50% din emisiune, apoi prin ce spune si cum spune completeaza 100%, iar melania a fost intotdeauna o prezenta agreabila pe micul ecran!

| nicoleta_5825 a răspuns:

Pai, e un inceput bun pentru ea, are o cariera promitatoare.