| SatanSoul a întrebat:

Daca am diploma de licenta in inginerie electrica, m-ar ajuta sa fac master in domeniul calculatoarelor
?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Da. Doar ca ai foarte mult de invatat pentru a intra la master. Eu am diploma de licenta de la Facultatea de Energetica si diploma de master de la Facultatea de Automatica si Calculatoare, ambele la Politehnica din Bucuresti.

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Dai admitere. Daca reusesti sa inveti, poti.

| RobertMoon a răspuns:

Nu au legătură cele două specializări, dar masterul îl poți da la ce vrei indiferent în ce ești licențiat