| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau la facultatea de limbi straine si dupa primul semestru imi dau seama ca nu imi place una din limbile alese, ma pot transfera la alta limba straina in cadrul aceleasi universitati? am citit regulamentul, dar nu reiese nimic din el.

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Se poate rezolva cu o cerere la decan, daca exista locuri disponibile.Care sunt limbile alese de tine? Nu le-ai studiat in scoala ca sa-ti dai seama care iti place?