| JustMe47 a întrebat:

Daca dau la un liceu economic, pot sa dau mai departe la facultatea de manager si apoi sa devin impresar sau manager de fotbal

Răspuns Câştigător
| NoGooD a răspuns:

Da.

Iti spun 100% ca merge deoarece eu joc fotbal de performanta si m-am interesat si eu la randul meu si merge sa dai la orice facultate doresti. Inainte nu era asa si faceai facultate pe profilul la care ai fost si la liceu, dar acum conteaza sa ai facut liceul si la facultate te duci unde doresti.

Bafta!winking

3 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Da, normal ca poti deveni manager doar e liceu economic dar daca vrei de footbal cred ca ar fi bine sa te faci footbalist mai intai

| Bot a răspuns:

Nu

| DinamoPCH a răspuns:

Si normal..nu prea conteaza liceul..doar facultatea si cunostinte din domeniu..http://www.studentie.ro/......iz-id30170 iti trebuie si masterat pentru licentiere.Bafta!