| Rasscalzz a întrebat:

Daca dau la un liceu pe profilul bio-chimie pot sa dau facultatea de Informatica?

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Normal, dar trebuie sa depui efort dublu cam din clasa a11a, sa te interesezi cam ce vei face la facultate, admitere, trebuie sa inveti la un nivel mai avansat s-a.m.d

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Da,se poate, insa va trebui sa te pregatesti suplimentar la Informatica.

| Rasscalzz explică (pentru Nirvanaaa):

Sunt Constient de aceasta, dar iti multumesc pentru raspuns!

| Zaygon a răspuns:

Dar care e motivul sa faci asta? laughing

| Rasscalzz explică (pentru Zaygon):

Eu vreau sa ma duc pe o ramura mai evoluata, adica vreau sa ma duc la un job unde pot combina cele 2 pasiuni ale mele tecnologia si stintele exacte (biologia, fizica, matematica, chimia, etc)

| Zaygon a răspuns (pentru Rasscalzz):

Nu incerca sa faci struto-camile, hotaraste-te la ceva mai exact.