| Lumi87 a întrebat:

Daca fac o postliceala de asistente medicale si in paralel o facultate de litere sau altceva, cand ma voi angaja mai tarziu ca asistent medical voi fi platita mai putin decat cei care au facut o facultate de asistente?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei fi platita dupa calificarea in scoala postliceala, nu conteaza facultatea daca nu este in domeniu.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Crackman a răspuns:

Pai da... Daca ai facultate in istorie si lucrezi asisten la postliceu... Normal