| lani222 a întrebat:

Daca imi retrag dosarul de admitere de la facultatea la care am aplicat il primesc in aceeasi zi? Am depus dosar la o facultate la care am luat dar nu am confirmat locul, daca imi retrag dosarul il primesc pe loc?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sau pe loc sau în 24 de ore.
Când l-ai depus el a urmat un circuit birocratic, iar simpla secretară nu poate să decidă. Retragerea ta va fi consemnată și decisă de o persoană competentă să facă aceasta, apoi ți se restituie dacă te legitimezi, contra semnătură pe un act care rămâne undeva în arhivă.

1 răspuns:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Eu l-am primit pe loc.