| Petre_Dragos_1998 a întrebat:

Dacă am depus dosarul dosarul la o facultate și sunt acceptat și am confirmat locul, iar după câtva timp renunț la această facultate... e posibil?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Adica sa te inmatriculezi?
Poti si dupa inmatriculare, e dreptul tau, dar la facultatile la care e criza de studenti s-ar putea sa trebuiasca sa te certi putin cu cei de acolo sa iti dea dosarul inapoi laughing
Cel putin mie nu au vrut sa mi-l dea, am fost la facultatea noua, i-au sunat ei pe cei de la facultatea veche si abia atunci mi l-au dat. Voiau sa ma convinga ca nu se poate laughing

| Frank51 a răspuns:

Poti, dar daca intri la taxa si achiti prima transa, banii nu se restituiesc.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca platesti anul de studiu, atunci da.