| Keller_Alexandra_1988 a întrebat:

Daca inaltimea mea este de 1.61m as putea opta pentru meseria de insotitor de bord?
Imi doresc foarte mult sa fac acesta meserie, de mica am visat ca voi deveni stwardesa. multumesc

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Gasesti aici informatii http://www.aviationacademy.ro/eng/?p=83
nu scrie de inaltime dar poti suna la ei sa-i intrebi. Sa stii ca am vazut fete destul de micute de inaltime, nu cred ca mai tin mult la asta, ca doar nu ai 1.50m. succes!

1 răspuns:
| pazzo a răspuns:

Heh cu niste tocuri pari mai mare.ai sansewinking