| Joker3134 a întrebat:

Dacă lucrezi la birou ca politist e greu? Adica ce fac agentii la birou? Au raspundere ceva?

Răspuns Câştigător
| LupusDei1993 a răspuns:

Orice munca la birou, indiferent ce anume faci, mereu e solicitanta, sa nu mai spun si stresanta. Deci daca esti o persoana ce se enerveaza foarte usor, nu e prea pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| LupusDei1993 a răspuns (pentru Joker3134):

Depinde, dar nu cred ca mereu e asa, doar in zilele cand este mai mult de lucru, mai multe solicitari de a rezolva cazuri.
Dar daca te pasioneaza sa stai mai mereu la birou, go ahead, dar tot vei avea nevoie de rezultate academice mai bune, cel putin teoretice