| Xjdjdjfjf a întrebat:

Dacă sunt băiat si am inalțimea de 1.68 si 15 ani pot sa devin in viitor actor?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, daca ai calitatile necesare unui actor, nu conteaza inaltimea.

| darrio2007 a răspuns:

Calitatile unui actor sunt altele nu ca esti baiat si ai 168 cm.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți dacă ai calitățile necesare, sau faci eforturi să le dobândești.

| ReddY25 a răspuns:

Da,nu contează aspectul ăsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai si ghete maro poti sa lucrezi la Nasa

| Ionelionut a răspuns:

Daca ai să arăți schilod cu 50 kg e greu sa te ia că actor și dacă te ia o sa te bage un actor prost în care va râde lumea de tine, dacă ai rămâne cu 1 68 apucate ineaparat de sala fa ceva mușchi pe tine, fate frumos, dacă n-ai bani de sala fa acasă flotări amdomene etc te mai uiți pe internet mănânci vreo 3-4 mese pe zi și o sati crească încrederea ta in tine și o să investești în tine, dacă vrei să fi actor muncește pentru visul tau pentru că vei regreta dacă nu ai incerca nu-ți uita visele și indeplinestele pentru că tu în vitor daca nu te ai făcut nici un vis și nai incercat cel din trecut va fi foarte dezamăgit, și apropo tu mai poți creste pe la 1.75 și e o înălțime normala.

| scaramusi a răspuns:

Poate la strumfi live action