| barosanu69 a întrebat:

Cum pot sa devin actor de filme pentru adulti? (sunt baiat)

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti comunic, dar nu prea te ajuta fizicul deloc, sa intrii in industria asta, pentru ca esti un barbat micut de statura la doar 1.72m si foarte slab, daca ai doar 55kg.
Da-mi voie sa ma indoiesc ca ai avea vreun cuc cu masura de peste 20cm, ca aia ar cam fii limita sa fii acceptat in industria porno.

| Arago a răspuns (pentru Violleta2022):

Unde sunt agențiile din Bucuresti? Vârsta 45, 189 cm, 77 kg. 24 cm.

| Badea_Maryn_1993 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dacă vrei cv mare am eu cv la fro 27 si pe pariu facem ca nu poți sa ma faci

| Badea_Maryn_1993 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce zici

| alina2k18 a răspuns:

Ai mai intrebat o data si de filme si de videochat laughing
Ai zis acum cateva zile ca ai penisuwinking de 11-12 cm laughing)
Cine face film cu tine? laughing))

| barosanu69 explică (pentru alina2k18):

Tu nebuno

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alina2k18):

Probabil ca niste filme asa, .....pentru copii. rolling on the floor Ce zici?

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Anime laughing)

| Justme1997 a răspuns:

La 50 kg, 170 cm, și câțiva centimetri de bărbăție cum ziceai într-o intrebare ștearsă, ai șanse la porno gay, tipul pasiv. *twink*

| asdf2kpower a răspuns:

Să deții obiectul muncii (min 21 cm).
Să fii destul de bine făcut.

| Igor05 a răspuns:

Sunt baiat

| Igor05 a răspuns:

Cum

| Ionut_Rafa_1996 a răspuns:

Vreau sa devin actor pentru filme pentru adulți

| FinBaiatSorin a răspuns:

Vreau sa devin actor porno

| LacatusAndrey a răspuns:

As vrea sa devin actor de filme porno

| Adrian_Miculescu_1985 a răspuns:

Vreau sa devin actor porno