| Pletoianu_Alex_1993 a întrebat:

Cum pot sa devin actor de filme pentru adulți? (Sunt băiat )

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Conditia eliminatorie este: sa ai peste 18 ani si un penis de peste 20 cm!
Daca ai trecut de proba eliminatorie, atunci te vor pune la alta proba, sa-ti vada erectia intre 30 si 60 minute si bineinteles, ca stii sa faci cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Atuni nu stiu cum se face, ca in majoritatea filmelor de pe net (cele regizate, nu amatori-ca la astea se explica de ce) barbatii nu au nici pe departe 20 cm.

In principiu accentul se pune pe persoana feminina, nu pe mascul

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este doar o perceptie eronata, intotdeauna parindu-ti-se ca a altuia este mult mai mica. Chestie masculina laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Baietii asa sunt intr-adevar. Insa eu sunt Diferit acum stiu ca o sa dai vine pe celebrul tau "ciclul circadian" dar eu gandesc diferit fata de majoritatea oameniilor. Intr-adevar cineva nou, fara relatii etc daca vrea sa intre in industrie trebuie sa fie foarte dotat (20cm+ teoretic este peste pragul maximului penisului uman care e 19, 1 cm)Dar sunt tratamente, operatii etc.
In schimb in foarte multe sectoare "xxx" actorii au penis mediu. Sa nu mai vorbim de japonezi(japonezele sunt cela mai "cute" )
Trebuia sa ma fi nascut in Japonia

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu baiete, sunt destui oameni care au penisul peste 20 cm, dar nu-i stii tu!
Tratament de marire a penisului NU exista, doar operatii de extindere, unde este posibil 2-maxim 3 cm sa se extinda penisul. Baiul este ca, sansele ca operatia sa reuseasca este de doar 50%, unde riscul inseaman impotenta.

Cat privesc frumusetea japonezelor, te contrazic.
Am lucrat cu 2 japoneze si amandoua erau foarte mici, cracanate, slabe, dar simpatice la fata. Cat despre caracter, un pic cam puturoase si arogante.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te interesezi unde exista studiouri care produc filme pentru adulti si te prezinti la un... casting de selectie. Castingul consta in identificarea si selectia de personaje care vor fi prezente in cadrul unor filme de scurt sau lung metraj, ori videoclipuri. Bafta!

| AlexuTzzuAlex2000 a răspuns:

Depinde cat ai de mare ustensila, daca e ciocan nu-i ok, daca e baros! atunci esti ok!