| Clowdy a întrebat:

Dacă sunt la profil economic Și vreau sa ma transfer la alt liceu pe mate INFO contează notele de la modulele de la profilul economic?

Răspuns Câştigător
| Mefi a răspuns:

Salut din ce stiu eu nu oare cum nu contează sau daca se pun la media ta da
Cand eram eu in liceu la filo se transfere un fotbalist de pe la dracu la liceul meu si trebuia doar sa aiba media de unde fusese el inainte mai mare ca ultimul din clasa
Iar dupa a dat niste examene la câteva materii mai importante dar și la desen si muzica
Oricum nu a fost greu si la unele l am ajutat si noi
Sper ca ti am fost de folos noapte fain

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

De ce ai vrea vreodata sa faci asa ceva? De obicei e invers, cei de la mate vor la economic. La economic inveti contabilitate, e un departament in jurul caruia se invarte orice firma. Mate nu-ti foloseste la nimic in viata, iar fizica... poate doar sa te faci profesor, dar facultatea de fizica e in ilfov, la mama naibii. Si nu cred ca esti asa stralucit sa devii fizician tongue