| Cobrax a întrebat:

Daca la profilul care sunt acum (mate info) raman corigent la info, si pe semestru 2 vreau sa ma transfer la un profil, la alt liceu, unde n'o sa fac informatica, conteaza daca sunt sau nu corigent? pot sa ma transfer daca am corigenta?
multumesc de raspuns, dau funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să fii corigent pentru a te putea transfera la alt liceu, alt profil.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Λndrei a răspuns:

Ba din cate stiu eu poti dar daca ar fi sa o luam asa tu trebuie sa inchei anul cu toate materiile cu media peste 5 inclusiv.Tu esti corigent la info si la sfarsitul anului tot corigent ramai dar poate nu se mai ia in considerare, nu stiu.