| Lolituta a întrebat:

Daca urmez facultatea de viticultura pot sa gasesc de lucru si in bucuresti sau in apropierea bucurestiului(astfel incat sa fac naveta)? unde mai exact si pe ce post?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de pile serioase si bani multi sa gasesti un astfel de post. Nepoata mea a facut facultatea de ecologie a mediului si masteratul si acum e educatoare pentru ca nu are gramada de bani ceruta drept mita pentru a obtine un post. Ma intreb de ce exista unele facultati in Romania cu o gramada de locuri cand posturile in acele domenii sunt aproape inexistente sau inabordabile? Sa nu crezi ca vreau sa fac glume pe seama ta, insa aceasta e Romania in care traim!