| Aries a întrebat:

Am o intrebare va rog : eu stau la 20 de km de bucuresti, anul asta nu am reusit sa dau la facultate din cauza problemelor finaniciare, dar la anul sunt decis sa dau, dar am si un loc de munca, care ma solicita ziua. Facultatea de instalatii este la seral, asa ca pot merge la servici ziua si seara la facultate, dar tot este nasol cu naveta, asa ca m-am gandit daca am dreptul la camin fiind in apropierea bucurestiului; deci intrebarea este daca am dreptul la camin in cadrul facultatii, in conditiile in care ma aflu la doar 20 de km de capitala.Multumesc!

1 răspuns:
| mihaicaulea a răspuns:

Nu stiu, dar iti urez multa bafta. Sper sa gasesti pe cineva competent care sa-ti raspunda!