| Luu010 a întrebat:

Daca urmez niste cursuri de design vestimentar, unde ma pot angaja dupa? thinking ma refer, ce pot sa fac cu aceste cursuri, pentru ca mi-as dori sa lucrez in domeniu, iar o facultate nu m-ar ajuta foarte mult, asa ca ma rezum la cursuri pentru a incepe de undeva oarecum de jos. tnxalothappy

2 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Daca esti interesat de designer vestimentar poti opta sa lecrezi la diferite case de moda. de exemplu, Hakmod este o marca ce se bazeaza in general pe rochii si haine elegante happy. verisoara mea lucreaza acolo si primeste comenzi si din diaspora, nu neaparat din tara. happy iar salariul este atractiv happy

| Luu010 explică:

Pai eu inteleg. dar presupun ca si verisoara ta inainte sa se angajeze a urmat o facultate sau niste cursuri ca sa ateste faptul ca stie. deci?