| Dumitrita1994 a întrebat:

Design vestimentar- este visul meu. In aceasta vara voi frecventa niste cursuri si sunt foarte fascinata de acest lucru dar nu am cu cine comunica si nici n-are cine sa ma sfatuiasca in acest domeniu. As dori ca sa imi dati niste sfaturi, recomandari sa imi spuneti pentru un incepator de ce are nevoie si anume ma refer la instrumente... As dori sa imi spuneti ce ati creat interesant sau aveti in plan asta daca doriti. Astept un rs cat se poate de detaliat ofer funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sfaturi? daca nu ai bani multi sa iti finantezi singura pasiunea sau multe, multe pile sa te vada cineva important nu ai sa reusesti mai nimic.

| isaiaopt43 a răspuns:

Te-ai hotarat sa alegi moartea prin infometare?
Cine are in Ro bani ca sa-i cheltuiasca pe elucubratiile tale vestimentare?