| VladAlexx23560 a întrebat:

Daca vreau sa dau la Aviatie Militara, ma ajuta cumva daca m-as duce la Liceul Tehnic de Aeronautica,, Henri coanda’’? Adica pe Mate-Info se fac lucruri legate de aviatie sau e aceeasi materie ca la un liceu normal?

Răspuns Câştigător
| gabriel2004o a răspuns:

E aceași treabă ca la celelalte licee că nu e profil tehnologic.Si de ajutat nu te ajută. Doar pregătește-te de admitere

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Te-ar ajuta dacă ai invăța (bine) matematica, informatica, fizica. Restul sunt pepsi-cola