| Cipy23 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si vreau sa ma duc spre un liceu de mate-info. Problema e ca eu nu stiu spre care si as vrea sa imi dati niste licee cu profii si colectiv ok si sa aiba o medie mai mica de 8 sau pana in 8.40.
*Eu as vrea la Colegiul Tehnic de Aeronautica Henri Coanda, ce parere aveti despre el?

DAU FUNDA 100%!!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu aceasta medie, nici in vis nu poti ajunge la un liceu bun, la profilul mentionat de tine. Multumeste-te cu un liceu "de cartier".

| KindduOullie a răspuns:

Cu 8.40 nu is prea sigur ca intri. acol din cate stiu anul trecut parca cea mai mica media a fost 9.16

| Cipy23 explică:

Am uitat sa mentionez sunt din Bucuresti