| Gabica a întrebat:

Daca vreau sa devin avocat la ce profil trebuie sa ma inscriu la liceu?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

- La profilul 'Filologie', apoi mai departe la Drept. big grin
Sau Mate-Info, Ştiinţe sociale.

5 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
La filologie sau științe sociale.Iar apoi la facultatea de drept.
Sper că te-am ajutat happy

| ZoOzOLe a răspuns:

Stiinte sociale de preferat, dar te poti duce la ce profil doresti apoi dai la facultatea de Drept, succes!

| passenger a răspuns:

Filologie sau stiinte sociale.

| yasmyyy a răspuns:

La stiinte sociale:p.ps.si eu vreau sa devin avocatablushing.sau poti merge si la filologiewinking

| Luiza_9610 a răspuns:

Stiinte sociale