| Purgatoriu a întrebat:

Daca vreau sa devin psihiatru la ce facultate trebuie sa merg?
Cam ce voi face acolo si cat dureaza pana o termin?

5 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Facultatea de medicină, care durează 6 ani. Apoi trebuie să faci rezidenţiatul în psihiatre care durează 5 ani.
Ce vei face? Cred că-i clar pentru toată lumea cam ce se face-n mare la o facultate de medicină. În orice caz, google ştie mai multe.

| geop a răspuns:

Mai intai treci pe la Spitalul 9, apoi sigur te faci

| ZoeyMe a răspuns:

Nu-ti recomand.E naspa rau de tot...

| Purgatoriu explică (pentru ZoeyMe):

De ce este naspa?straight face

| ZoeyMe a răspuns (pentru Purgatoriu):

Pai intr-adevar subiectul e interesant, insa ai mult de invatat si no...e foarte greu.Vezi ce spune Paulla, 11 ani de studii.