| Youdontgetmehighanymore a întrebat:

Dacă vreau sa ma înscriu la mai multe facultati din cadrul aceleiași universități, depun un singur dosar pentru toate sau pentru fiecare facultate fac cate un dosar separat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La toate depui dosar si diploma de bac o lasi la prima facultate si le spui ca vrei sa mai depui si la altele si iti dau o adeverinta care o inlocuieste.

| Evolution a răspuns:

Depinde in primul rand de Universitate. De obicei pentru fiecare facultate trebuie dosar separat. Ar fi bine sa suni la secretariatul universitatii si sa intrebi acolo ca sa fii sigur.

| sierra1 a răspuns:

Nu te lua după noi! Du-te la secretariatul instituției și primești informatia EXACTĂ

| minrest a răspuns:

Faci la fiecare facultate in parte, si platesti inscrierea la fiecare.