| anonim_4396 a întrebat:

Mă pot înscrie la mai multe departamente în cadrul aceleiași facultăți? Dacă da. e necesar câte un dosar pentru fiecare profil, cum ar veni?

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Da, te poti inscrie, dar vei continua numai la unul singur. Si da, e necesar cate un dosar pentru fiecare specializare.

| anonim_4396 explică (pentru miTzuliK93):

Si daca se presupune ca intru la doua dintre ele, pot renunta la care vreau, nu? Asa se aplica si daca intru la mai multe profiluri la mai multe facultati? Adica. in final imi aleg eu la care vreau sa merg din alea la care am promovat?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. E foarte corect ceea ce ai zis.