| DongYiJang a întrebat:

Dacă vreau să aplic la 2 specializări în cadrul aceleiași facultăți, trebuie un singur dosar cu acte necesare sau cate un dosar pentru fiecare specializare?

Răspuns Câştigător
| catalin09023 a răspuns:

Depinde, de exemplu mate-info (aici e de ajuns un singur dosar) poti merge la info, mate-info, mate (toate fiind la aceeasi facultate UBB ) dar daca vrei litere si bio (dau exemplu tot facultatea UBB) atunci vor trebui dosare diferite. (Is 2 facultati diferite)

| DongYiJang explică (pentru catalin09023):

Multumesc! Mi-a trebuit doar un dosar happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E acelasi dosar si la optiuni pui si profilul respectiv, la mine cel putin asa a fost.

| sierra1 a răspuns:

Cel mai sănătos este să întrebi la secretariat

| Anon31241212 a răspuns:

Daca sunt in cadrul aceleasi facultati nu vor trebui 2 dosare. In cazul in care voiai de la 2 facultati diferite atunci trebuiau 2 dosare.