| MelaniaAnca a întrebat:

Daca vreau sa ma inscriu la un al doilea master si imi trebuie documentele cum fac? Sunt inscrisa la un master is acum intru in anul 2 si vreau sa ma inscriu la altul, nu cred ca mai am copie dupa diplome in original

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă dorești să te înscrii la un al doilea master, ar trebui să contactezi instituția de învățământ superior la care dorești să aplici și să le ceri informații cu privire la documentele necesare pentru a-ți completa dosarul de înscriere. În general, aceste documente includ diplomele de licență și alte documente academice relevante, precum și alte documente necesare pentru a-ți completa aplicația. Dacă nu mai ai copii ale diplomelor tale, ar trebui să contactezi instituția de învățământ superior la care ai absolvit și să le ceri o copie a diplomelor.