| rosie a întrebat:

Sunt inscrisa la o facultate la buget, insa nu-mi place ceea ce fac. Daca renunt la ea din anul 2 si ma inscriu la o alta facultate cu admitere pe baza de concurs si intru tot la buget, poate sa fiu la buget sau se considera a doua facultate care trebuie platita? Multumesc, Gabriela

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Daca nu ai facut decat un an, vei plati doar un an la cea de-a doua facultate!

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Se ca considera o a doua facultate. Gabriela, se pare ca nu prea te-ai omorat sa o freventezi, pentru ca daca ai fi facut-o ti-ai fi dat seama ca aceste informatii le poti culege de la secretariatul facultatii.
Bafta si multa intelepciune!

| Rays_1228 a răspuns:

Buna.
Ma aflu in aceeasi situatie ca si tine. As vrea sa stiu daca ai aflat ceva in legatura cu aceasta 'problema'.
Pe mine ma incanta facultatea pe care am ales-o.
Dar acum. ma sperie. Am ales facultatea de litere si arte filiera chineza-engleza. Mi se parea super interesanta chineza.si acum mi se pare, dar am descoperit ca e foarte grea si.recunosc ca ma depaseste. Sunt foarte multe lucruri noi si prea putin timp de invatat. Nu pot tine pasul.
Daca este cineva care ne poate ajuta cu mai multe detalii.