| bloodandpride a întrebat:

Dati-mi mai mute informatii despre profilul economic.Care este mai bun:economic,turism si alimentatie, comert sau stiinte sociale? Daca se poate un fel de topbig grin

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Depinde de ce anume iti doresti sa fii, de aptitudinile si interesele tale. Stiintele sociale nu fac parte din economic.Este un profil separat.Liceul economic cu un anumit profil e diferit de alt liceu economic cu acelasi profil.

| Sadop a răspuns:

Stiinte sociale.
Economic.
Comert.
Turism si alimentatie.
Bine, acum depinde si de liceu.
Parerea mea : Tara e plina de avocati si contabili, deci eu zic sa alegi altceva.