| Myssteriusthanlife a întrebat:

Dau funda ce parere aveti despre nokia 6301?

8 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

E naspa, sincer

| EvaTramell a răspuns:

Buna! Nokia 6301 mi se pare un telefon bun. Sa stii ca telefoanele Nokia sunt cele mai bune:*. Face niste poze frumoase.Nu am modelul acesta dar are o prietena si mi se pare foarte bun. Fundita?
Te rog frumos kiss puppy dog eyes

| pItIcOt_7652 a răspuns:

E ff bun.mama il are de 2 ani si nu are absolut nici o problema cu el :X

| xMădă a răspuns:

E frumos telefonul si cred ca e si bun, si accesibil la pret daca tie iti place te sfatuiesc sa-ti iei unul daca iti convine la pret:50 eurobig grin
Ceau:X:X

| Flore555 a răspuns:

Super telefon arata minunat si este performant. Recomand!

| meli_4845 a răspuns:

Eu cred ca e o idee buna.

| AlexandraALX a răspuns:

Nu este cea mai buna alegere, dar mergehappy

| ralucaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Chiar am avut tel ca asta e ok chiar bune bateria tine camera e ok adica acceptabilain orice caz l'am avut tinut in plaie si a rezistat.deci a trecut testul...big grin