| brunetamea a întrebat:

Ce parere aveti de nokia e 71?

5 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Nokia n71 e foarte bun, dar ai grija ca sunt si fake majoritatea dintre ele. Daca le cumperi direct de la Orange sau cosmote si nu le iei de pe piata de la camatari sau centura bucurestiului pot sa-ti zic ca ai ales un telefon bun. Fake-urile de la prima atingere le deosebesti prin faptul ca nu au camera pe fata langa unde scrie E71, 2 nu le merge camera foarte bine, aplicatiile nu le citeste si multe altele...
La cel original netul merge destul de bine pe el, e si foare comod.

| andreyboss a răspuns:

E fain dar ai mare grija ca sunt foarte multe replici

| brunetamea explică:

Pai eu as vrea sa m-il iau de pe net, am vazut pe yourphone.ce ziceti? mersi

| Ceacia a răspuns:

Am eu E71.eu sunt foarte multumit de el, dupa parerea mea e un telefon bun in gama Business