| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu iubesc un baiat care ma iubeste desi el are toate calitatile necesare?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Probabil nu te atrage fizic.Se intampla sa cunosti baiatul pe care si l-ar dori orice fata dar care nu te atrage din punct de vedere fizic. E un aspect foarte important de care ar trebui sa tii cont.Nu intra intr-o relatie doar de dragul relatiei. Daca nu te atrage, da-i pace!

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Inimii nu-i poti porunci. Mira

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Din simplul motiv că nu ești îndrăgostită de el.
Nu trebuie să ai calități necesare ca cineva să se îndrăgostească de tine.
Pentru uni "calitățile "sunt defecte, pentru alții "defectele" sunt calități.
Orice persoană are ceva anume care îl face aparte de toți ceilalți, asta trebuie să cauți ca să îl poți iubi.
Baftă în iubire.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca nu ai curaj...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca Iubirea nu mai exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr k tu iub sau te gandesti la altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uooooffff...si eu sunt in aceeasi situatzie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt in aceeasi situatiethinking
imi pare rau de respectivul sa ii spun pur si simplu nu
ca am patit si eu si stiu cum e
e si genul de baiat cuminte
se poarta frumos e destul de frum
dar pur si simplu nu ma atragethinking
sfaturi cumvabig grin?

| ramy_5584 a răspuns:

Pentru ca pur si simplu nu este pentru tine... poate sa aiba toate calitatile posibile. daca inima ta nu-l place.nu ai cum sa-i poruncesti...nu poti iubi un baiat doar pentru ca si el te iubeste...sau mai exista varianta in care inima ta apartine altcuiva. te gandesti la alt baiat? iubesti un alt baiat?

| mioara_1431 a răspuns:

Nu este el alesul

Răspuns utilizator avertizat
| roxydulcica a răspuns:

Da j mie mi'se intampla mi'au cerut multi baieti prietenia dar eu il iubesc pe fostul...ke sa fac sa mai lupt pentru el ...sau sa'l uit...ne'am despartit pentru ca el cica nu vrea sa ma fac sa sufar ke sa cred ca ma iubeste sau nu... un sfat va rog...

| erikasweet a răspuns:

Eu iubesc un baiat dar el nu ma respinge numa il iubeste o alta fata ce sa fac ca il iubesc foarte tare