| deeeeeebora a întrebat:

De ce facultatea de medicina de la Cluj e mai buna decat cea din Timisoara? E foarte greu la Cj?

Răspuns Câştigător
| procust a răspuns:

Nu i neaparat mai grea ci mai serioasa! dar daca vrei sa inveti medicina o poti face oriunde, chiar si in Craiova!

5 răspunsuri:
| procust a răspuns:

Pentru ShiCh0, ai mai mare nevoie de pile la Timisoara decat la Cluj!

| procust a răspuns:

Problema nu e sa intri, problema e cum iesi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti credeti ca se intra numai cu pile... nu mai vb in nestiinta de cauza... daca ai invatat intrii... daca nu, NUwinking

| HaChick a răspuns:

La Cluj la medicina n-am auzit sa transeze pe nimeni prin camine... de aia e mai buna facultatea din Cluj - zise un tip din TM. big grin

| euTímea a răspuns:

E ca la orice facultate de medicina. numai ca ai nevoie d pile tongue... [ si eu la medicina vreautongue ]