| Joker3134 a întrebat:

De ce se ferește lumea sa candideze la poliția de frontieră? E cea mai ok arma din M.A.I!

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Ai lucrat la frontiera macar 5 ani? sau ai rude care au lucrat 5 ani? cand se face trafic de droguri sau de arme la frontiera si iese cu impuscaturi si cu victime nu prea cred ca tenteaza.Nu m-am referit cit este de lucru m-am referit cit este de periculos.

4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Desi dupa cum am inteles e un salar bun acolo, se intampla prea multe si majore infractiuni la granite.Cel mai mare risc de meserie de politist la frontiera este.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru Joker3134):

Cum doresti.Nu ma bag- eu am zis parerea mea caci nu mi-as dori sa lucreze acolo nimeni nici din familie, nici, daca as avea prieten.Dar tu faci cum doresti.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Joker3134):

Ai lucrat la frontiera macar 5 ani? sau ai rude care au lucrat 5 ani? cand se face trafic de droguri sau de arme la frontiera si iese cu impuscaturi si cu victime nu prea cred ca tenteaza.Nu m-am referit cit este de lucru m-am referit cit este de periculos.