| victoria_7206 a întrebat:

De ce viata e atit de grea?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că timpurile sunt complicate.
pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Nu stim s-o pastram simpla. Ne complicam viata singuri. Cand te multumesti cu putin sunt si putine batai de cap. Dar cand mergi pe multe directii in acelasi timp e greu. E nevoie de sacrificii.

| lifeistough a răspuns:

Citeste nickname-ul meu si-ti vei da seama!

| adryanb27 a răspuns:

Curiozitatea evei [a femeilor in general] ne/a facut viata grea, a trebuit ea sa vada cum e marul crying, iar a doua varianta e ca nu am stiut sa ne punem oameni capabili acolo sus! nu dispera, ai sa vezi ca vor veni zile mai bune laughing ceao

| valygaby94 a răspuns:

Nu cunosc greutatile tale ca sa stiu de ce ti se pare viata grea. Sunt probleme mari la unii, dar nu se descurajeaza si spun ca viata e usoara, dar sunt si persoane care la un hop al vieti mai greu, li se pare viata grea. Depinde si de noi cum ne facem viata, dar ne si nastem cu o viata grea iar noi nu putem face nimic sa fie mai buna